Екскурсія
"Надзвичайні історії політеху".
Листопад,
23 та 30
11:00 - 14:00
Вхід в парк КПІ
Легендарний політех

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського (КПІ) — один з найстаріших і найбільших технічних університетів України, заснований у 1898 році. Він розташований у Києві і відомий своїми високими стандартами освіти і наукових досліджень. КПІ пропонує широкий спектр спеціальностей у галузі інженерії, інформаційних технологій, прикладних наук, економіки та менеджменту. Університет має розвинену інфраструктуру, включаючи лабораторії, науково-дослідні центри і бібліотеки, а також активно співпрацює з міжнародними освітніми і науковими установами. Серед випускників КПІ багато видатних науковців, інженерів та підприємців, які зробили значний внесок у розвиток техніки та науки як в Україні, так і за її межами.
Анонс екскурсії:
Політехнічний інститут разом з Києво-Могилянською академією та Київським Національним університетом ім. Тараса Шевченка є один із трьох китів на яких базується київська вища школа в її історичному контексті.

Екскурсія ознайомить киян та гостей столиці з цікавими фактами та легендами, пов'язаними з життям головного технічного вузу України.

У фокусі нашої уваги наступне:

- Становлення Політеху. Інтриги, які пов'язані з його заснуванням та першими роками життя.

- Сучасні реалії: все те, що виділяє Політехнічний інститут серед інших вузів столиці.

- Цікава архітектура, пам'ятники вченим та справжні технічні засоби, поява яких пов'язана з КПІ.

- Внутрішня топоніміка КПІ; алеї, парки, сквери та двори, які вартують уваги.

- Проходимо повз стадіон до "Площі знань" та "Центру культури та мистецтв".

- Дізнаємося чому статуя китайському мудрецю Конфуцію на території КПІ є, а статуї китайському мудрецю Лао Цзи не могла з'явитися в принципі.

- Проходимо до "Поляни". Підходимо до пам'ятника Олені Телізі, а потім до "Шари", де й завершуємо екскурсії.
    Фотографії з екскурсії:
    Програма екскурсії:
    • 1
      Зустрічаємося біля пам'ятника загиблим під час Другої світової війни студентам та викладачам (біля входу до парку КПІ). Передмова.
    • 2
      Проходимо алеєю до головного корпусу, зупиняємося біля меморіального знаку в пам'ять про "Шулявську республіку", біля пам'ятника Віктору Кирпичову (першому директору КПІ).
    • 3
      Зупиняємось біля лавочки на якій сидить студентка (біля нової цікавої скульптури), а після цього проходимо до "алеї вчених".
    • 4
      Знаходячись на "алеї вчених", дізнаємося зворушливі історії про деяких із них, а також розглядаємо справжній танк-паровоз.
    • 5
      Зупиняємося біля гелікоптера, поруч з пам'ятником Сікорському. Дізнаємося чому той, хто створив перший у світі гелікоптер, у якийсь момент свого життя опинився за кордоном.
    • 6
      Проходимо до літака ЯК-40 та деякої цікавої військової техніки.
    • 7
      Йдемо до створеного нещодавно "Скверу піонерів авіації". Знаходимо там значок месенджера "Telegram" та проходимо до "Кукурузника".
    • 8
      Виходимо на вулицю Політехнічну – справжню київську вулицю, яка по суті, наразі є внутрішньою вулицею КПІ, оскільки проходить його територію.
    • 9
      Проходимо новоствореним "Парком нескорених" повз "Колізей" (так-так, в КПІ є й таке). Тримаємо в фокусі радянський модернізм.
    • 10
      Розглядаємо та вгадуємо символіку різних факультетів що зображена уздовж алеї та роздивляємося деякі цікаві графіті на стінах корпусів.
    • 11
      Дізнаємося де і чому Григорій Савич Сковорода показує язика.
    Місце збору групи:
    Чекаємо вас біля метро Політехнічний інститут, біля пам'ятника вчителям
    Юрій Чабан
    Оригінальний гід Києва
    Пан Юрій творчо та оригінально підходить до своєї діяльності, має індивідуальний погляд на історію та добре володіє словом.


    Вартість екскурсії:
    1 учасник - 300 грн

    За більш детальною інформацією телефонуйте нам на:
    (066) 758 92 12 або (096) 419 77 65
    Зберіть 5 квиточків і отримаєте 6-ту екскурсію безкоштовно.
    Зареєструйтесь на нашу "освітню" екскурсію:
    Яку дату обираєте?
    Відгуки про екскурсію:
    • Від памʼятника загиблими викладачам та студентам почалася сьогодні, у суботу 16 листопада, наша екскурсія у студентському містечку Київської політехи. Проводив цей захід справжній поет та чудовий гід Юрій Чабан. Багато цікавого дізналися про історію самого вишу від будівництва до нашого часу. Три години ми ходили студентським містом, бачили його корпуса, які мають свої ознаки, тому що були забудовані у різні часи, дізналися про людей, які навчалися або викладали тут. Дякуємо Юрію Чабану за незабутні враження! Всім міцного здоровʼя та незабутніх вражень від чудових екскурсій!
      Катерина
    Наши соціальні мережі: