Екскурсія
"Історії старого Подолу".
Жовтень, 19

12:00 – 15:00
Збір на метро Контрактова (біля Г. Сковороди)

З сивої давнини...

При згадці історичної частини міста, кияни, як правило, згадують Поділ. І це правильно, так як саме тут почалась активна розбудова міста, саме сюди припливали заморські купці, саме звідси відправлялись налагоджувати міжнародні зв'язки київські князі. Рибалки та ремісники, торговці і воїни, господарки та чиновники - цікаве переплетіння міського життя, колоритне та яскраве. На Подолі "заховане" серце міста, і його гаряче биття варто відчути особисто...

Анонс екскурсії:
Поділ — один з найцікавіших районів нашого міста як в історичному так і в архітектурному плані. Він зовсім не схожий на інші райони Києва. Поділ дійшов до наших днів переважно в архітектурі 19-го століття. Про Поділ говорять "місто в місті". І це саме так. Це особлива частина міста, місце де переплітаються правда з легендами, бувальщина з міфами. Для нашої екскурсії ми пропонуємо кілька унікальних архітектурних споруд, що становлять історичну та культурну цінність. Це Контрактовий дім, Києво-Могилянська Академія, фонтан "Самсон", церква Успіння Богородиці Пирогощі, музей-аптека, Свято-Вознесенський Флорівський монастир, церква Миколи Притиска. Будемо бесідувати про розвиток Подолу, про формування його сучасного вигляду.
Фотографії з екскурсії:
Програма екскурсії:
  • 1
    Зустріч з учасниками
    Знайомство з групою. Вступне слово, екскурс в XIII-е століття.
  • 2
    Контрактова площа
    Розповідь про Контрактовий дім. Ви дізнаєтесь, чому ярмарки на Подолі називалися контрактами, коли вони проходили, хто з відомих діячів культури виступав в концертному залі Контрактового дому.
  • 3
    Киево-Могилянська Академія
    Коли була заснована Києво-Могилянська Академія? Чому Петро Могила змушений був піти на компроміс, щоб об'єднати Лаврську школу з братською школою на Подолі? Хто є символом і покровителем Академії?
  • 4
    Фонтан "Самсон"
    Який відомий архітектор побудував фонтан "Самсон"?Чи справді ця споруда дійшла до наших днів з 18-го століття?
  • 5
    Подільська аптека
    25-ти хвилинна екскурсія від "аптечного" екскурсовода, який покаже вам старовинні експонати, ліки позаминулого століття, розкаже як саме лікувались кияни минулого.
  • 6
    Церква Успіння Богородиці
    Чому церква Успіння Богородиці називається "Пирогоща"? Для якої чудотворної ікони вона була побудована?
  • 7
    Флорівський монастир
    На території Свято-Вознесенського Флорівського монастиря познайомимося з його чудовою архітектурою. Хто автор цих культових споруд? Ви дізнаєтесь хто найвідоміша черниця монастиря, яка її доля, де вона похована.
  • 8
    Храм Миколи Притиска
    Чому церква називається Миколи Притиска? Де знаходяться святі мощі Миколая Мирлікійського? Як щасливий випадок врятував від пограбунку.
Місце збору групи:
Чекаємо вас на метро Контрактова площа, біля Григорія Сковороди
Лідія Гусєва
Гід, який знає міські секрети
Пані Лідія - вивчає київські історії, досліджує легенди міста, знає цікаві історичні факти, якими вона з задоволенням ділиться з киянами.


Вартість екскурсії:
300 грн. + 80 грн. квиток в музей-аптеку - 1 учасник
250 грн. + 60 грн. квиток в музей-аптеку - діти до 14 років/пенсіонери

За більш детальною інформацією телефонуйте нам на:
(066) 758 92 12 або (096) 419 77 65
(Ми проводимо екскурсії КОЖНІ вихідні. Зберіть 5 квитків, і 6-та екскурсію буде безкоштовною!)
Зареєструйтесь на нашу "подільську" екскурсію:
Наши соціальні мережі: