Екскурсія
"Чарівна Пуща-Водиця"
Квітень,
27 та 28

12:00 – 14:30
Трамвайна зупинка "1-а лінія"
Пуща-Водиця
Сателіт Києва, славна Пуща, незаслужено обділений увагою киян, а дарма. Тут немовби зупинився час, і в повітрі витає енергетика давно минувших днів. Віддаленість від столиці дозволила Пущі пройти мимо будівельних БУМ-ів, та зберегти немало старовини. Місце для прогулянок, відпочинку, роздумів та мрій - саме такою є сьогоднішня Пуща-Водиця.
Анонс екскурсії:
Наша екскурсія — це екскурсія по дачному селищу та лісопарку Пуща-Водиця. Ми пройдемося вулицями славнозвісного київського курорту. Послухаємо трамвайні історії про єдине у світі трамвайне пограбування в Пущі, дізнаємося коли в Києві з'явився перший паровий та електро-трамвай і чому в нас не прижилася конка. Звідки пішли фрази «надувательство», «що ти розумієш в ковбасних обрізках», а це все з Пущі й пішло. Прогуляємося та подивимось які старовинні дачі та будівля збереглися до наших днів. Побачимо Церкву Серафіма Саровського та мавзолей усипальницю роботи славного Лешика Городецького. Зможемо спробувати джерельної води за якою постійно стоїть черга, адже вона насичена сріблом. Прогуляємось по парку, послухаємо історії про життя киян та дачників. Побачимо незвичні дерева, дуб «восьминіг», берізку «тяга до життя». Дізнаємось де були жіноча та чоловіча купальні, і чому з ранку на берег приходили астрономи. І ще багато чого цікавого.

Доїхати до місця збору групи можна так:

а) Автобус №30, ходить від метро Академмістечко - відправлення в 11:40.

б) Трамвай №12-К, ходить від площі Шевченка, відправлення в 11:31 та 11:48.

в) Трамвай №17, ходить від метро Оболонь, відправлення в 11:12.

(увага!! Трамвайне сполучення з Контрактовою площею закрито!)
Програма екскурсії:
  • 1
    Зустріч з гідом
    Довідаємося як виникла і що означає Пуща-Водиця, чому ніхто не хотів тут брати ділянки.
  • 2
    Місцеві санаторії
    Старовинні санаторії та дитячі табори, які були, чому занепали, зайдемо в один з них який давно не працює.

  • 3
    Знамениті пущанські дачі з ажурною різьбою
    Збереглась дача Олексія Каплера, відомого режисера. Дізнаємося чому його відправили його в заслання. Багато дач не витримало боротьби з новими забудовниками.
  • 4
    Церква Серафіма Саровського
    Чому її побудували, хто був похований в мавзолеї усипальниці на території, куди ділось тіло. Зайдемо до середини та побачимо старовинний іконостас, наберемо джерельної води.
  • 5
    Пущанські озера
    Як вони утворилися, для чого їх будували. Побачимо незвичні дерева, візитні картки Пущі-Водиці, прогуляємося лісовою стежкою.
  • 6
    Парк Пуща-Водиця
    Чому його побудували трамвайщики, дізнаємося чому не можна було танцювати з незнайомими дівчатами на танцмайданчику, а він зберігся. Побачимо старовинний холодильник-льодник, та дізнаємось а як 200 років тому зберігали продукти в кількаповерхових будинках. Також в парку багато дерев'яних скульптур та фото зон.
Фотографії з екскурсії:
Маршрут екскурсії:
Місце збору групи:
Чекаємо вас в Пущі, на трамвайній зупинці "1-а лінія"
Олександр Шарафан
Гід, який досконально знає Пущу
Пан Олександр багато років проводить екскурсії саме по Пущі-Водиці, і знає там кожен куточок. Це в поєднанні з цікавою манерою виконання робить його роботу дуже цікавою.


Вартість екскурсії:
1 учасник - 300 грн
За більш детальною інформацією телефонуйте нам на:
(066) 758 92 12 або (096) 419 77 65
(Різні екскурсії ми проводимо кожні вихідні. Зберіть 5 квиточків і отримаєте 6-ту екскурсію безкоштовно.
Зареєструйтесь на нашу "чарівну" екскурсію:
Яку дату обираєте?
Відгуки про екскурсію:
  • У Пущі (не за Лесею Українкою). Спекотний, але чудовий день у Пущі-Водиці. Для мене найбільшим враженням стала трамвайна колія в лісі, мабуть тому що і трамвай, і ліси - з мого конотопського дитинства. Суцільний зелений тунель, сосни, які злітають у небо, а двері відчиняються просто на піщані "п'ятачки", всіяні шишками. Закинуті санаторії, сліди старовинного різьблення, багато сонця, неба, води. Як завжди, велика подяка екскурсоводу Олександру Шарафану.
    Ольга Башкирова
Наши соціальні мережі: